ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

prof-mohammadi.ir

غرب وحشی و مستکبر!

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نوشته شده توسط  | منتشرشده در: تمامی مجموعه ها

رئیس جمهور آمریکا، جو بایدن، در سخنرانی سالیانه خود چند روز قبل مدعی شد که مالک آزادی و دموکراسی در دنیای غرب و به اصطلاح، «متمدن» بوده که هم حقوق بشر را رعایت می کند و هم آزادی و دموکراسی را ترویج می کند.

جوزپ بورل، مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا هم ادعا می کند که اروپا باغ دنیاست و بقیه کشورها جنگل هایی هستند که ما اروپایی ها باید آنها را به صورت باغ در بیاوریم.
به راستی که این آقایان چگونه جامعه خود را تعریف نموده و تاریخ گذشته خود را که جز جنایت و نسل کشی اقوام و ملل دیگر را در تاریخ خود دارند، به فراموشی سپرده و یا آنکه آنرا توجیه می کند. یک زمانی قبل از « پیمان وستفالی» ملل اروپایی برای بهره برداری بیشتر از مادیات دنیوی به جان هم افتاده و کشتاری بی رحمانه تحت عناوین مختلف و حتی مذهبی از یکدیگر به عمل می آوردند که نمونه بزرگ آن «جنگ مقدس 30 ساله و یا بی اعتباری 50 ساله» می باشد.
در « پیمان وستفالی» به این توافق رسیدند که به جای اینکه با یکدیگر به زد و خورد بپردازند بهتر است تحت عنوان «استعمار» قاره های دیگر را استثمار کنند. از این طریق بود که نیروهای اروپایی به قاره های آفریقا، آسیا و آمریکا سرازیر شدند و آنچنان قتل و غارت انجام دادند که در تاریخ بشریت جز سیاهی و بی آبرویی، چیزی برای غربی ها باقی نماند.
آنها اقدامات خود را تئوریزه نموده و بر این باور بودند که حق و حقیقت از لوله توپ بر می خیزد و اندیشمندانی مانند توماس هاوس، جان دارک و آدام اسمیت این اقدامات وحشیانه را تئوریزه می کردند.
این وضعیت و شرایط تا به امروز ادامه داشته و در حوادث اخیر در فلسطین اشغالی به «رای العین» مشاهده می گردد که چگونه در جلوی چشمان ملت های جهان و با وقاحت و بی شرمی زن و کودک و نسل مردم مظلوم غزه را به قتل رسانده و هیچ ابایی از بیان اقدامات وحشیانه خود تحت عنوان مبارزه با تروریسم ندارد.
به نظر می رسد که با توجه به گسترش و سرعت ارتباطات برای مستکبرین غربی دیگر امکان توجیه عملیات وحشیانه آنها تحت عنوان «آزادی، دموکراسی و حقوق بشر» نمی باشد چرا که ملت ها دیگر بیدار شده و فریب ظاهر اتو کشیده آنها را نمی خورند و با گسترش مقاومت و ایثار و فداکاری که با پیروزی انقلاب اسلامی در ایران رشد یافته و هر چه زمان می گذرد گسترده تر خواهد شد، زمان شکست که برای غرب وحشی و مستکبر فرا رسیده است و همانطور که در قرآن مجید به ما وعده داده شده است، «مستضعفین بر مستکبرین غلبه پیدا کرده و آنها را به روز سیاه خواهند کشید» انشالله...

بازدید 144 بار

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.