ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

prof-mohammadi.ir

چه کسی نماینده واقعی ملت است؟

«بسمه تعالی»

(منوچهر محمدی 1396/5/22)

چه کسی نماینده واقعی ملت است؟

حججی

نمایندگان واقعی ملت نه سلفی بگیران حقیر با موگرینی هستند، بلکه قهرمانان صحنه نبرد با دشمنان ایران و اسلام همچون حججی و حججی ها می باشند؛ آنها که برای ملت عزت و افتخار به ارمغان می آورند و خود هم به جنّت الهی داخل می شوند.

از روزی که صحنه زشت و تأسف بار نمایندگانی را دیدم که از سر و کول هم بالا می رفتند که با نماینده غرب سلطه‌گرا عکس سلفی بگیرند همچون کوهی از غم و ادبار بر سینه ام سنگینی می کرد و از خود می پرسیدم که مگر قرار نبود "مجلس در رأس امور" باشد و مگر قرار نبود "مجلس عصاره این ملت قهرمان باشند"؟ پس چه شده است که امروز این چنین افراد بی شخصیت و حقیری بر کرسی های نمایندگانی چون چمران ها، آیت ها و دیالمه ها تکیه داده‌اند؟! آیا ملت ایران عوض شده است و یا سازکار انتخاب نمایندگان اشکالی پیدا کرده است؟

همچنان که با غم و اندوه و ناامیدانه به این مسئله و این مشکل فکر می کردم، ناگهان با تصویر زیبا و باصلابت سردار عزیزی همچون محسن حججی در دست دشمن خبیث مواجه گردیدم که نه تنها غم و اندوه را از من دور کرد بلکه شعف زایدالوصفی پیدا کردم که آری ملت ما همان ملت قهرمان و شهیدپروری است که با وجود گذشت چهار دهه و چهار نسل از پیروزی انقلاب همچنان در دامان خود سردارانی را تربیت می کند که آماده ایثار و فداکاری در راه اسلام و انقلاب اسلامی می باشند و این ها هستند که برای شهادت از سر و کول هم بالا می روند و عصاره ملت این ها هستند و این ها هستند که نماینده واقعی ملت انقلابی می باشند، نه سلفی بگیران حقیر که با دوز و کَلک و فرصت طلبی به مجلس راه یافته اند و کرسی های آن را به ناحق اشغال کرده اند که نه در مقابل خدا و ملت قهرمان ایران احساس مسئولیت می کنند بلکه در مقابل کدخدا و نمایندگان او حقیرانه ژست روشن فکری گرفته و مجذوب و مرعوب آنها می باشند و یقیناً در فروش و تقدیم منافع ملت به دشمنان قسم خورده لحظه ای هم درنگ و تأمل نخواهند کرد. راستی اشکال در کجاست؟

به نظر می رسد که اشکال در تأیید صلاحیت های کاندیداهای نمایندگی می باشد. چرا که مردم با اطمینان از اینکه همه کاندیداهای تأیید صلاحیت شده از طرف شورای نگهبان واجد شرایط می باشند، رأی خود را بنام آنها به صندوق می اندازند؛ غافل از آنکه بسیاری از اینها که با ترفندهای خاص و فرصت طلبی از فیلتر شورای نگهبان می گذرند و با روش های غیراسلامی و با دروغ و فریب خود را خادم ملت جا می زنند و نظر مردم را جلب می کنند و یا به اعتبار قرار گرفتن در لیست جناح ها موفق به حضور در مجلس شورای اسلامی می گردند از آنها بیش از این نباید توقع داشت. خاطرم هست که در تأیید صلاحیت کاندیداهای بسیاری از کشورها شرط حضور در رقابت های انتخاباتی همانا اثبات حضور آنها در رزمگاه ها و در دفاع از مرزهای کشور می باشد. راستی چرا شورای نگهبان ما در تأیید صلاحیت کاندیداهای مجلس و حتی ریاست جمهوری شرط حضور در دفاع مقدس و یا مدافعین حرم را برای کاندیداتوری مجلس الزامی نمی کند؟ در آن صورت است که مجلسی خواهیم داشت که فی الواقع عصاره ملت خواهد بود و همچون مدرس ها در مقابل دشمن خواهند ایستاد و دیگر جایی برای سلفی بگیران حقیر نخواهد بود و مردم شاهد چنان صحنه های شرم آوری نمی باشند.