ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

prof-mohammadi.ir

آرامش قبل از طوفان!!؟

بسمه تعالی

           آرامش قبل از طوفان!!؟        

سال1400هجری شمسی آغاز گردید سالی که نه تنها آغاز یک سال جدید بلکه آغاز یک قرن جدید هم می باشد (قرن15هجری شمسی). بنابراین هم این سال جدید و این قرن جدید را به تمامی ایرانیان ومسلمانان جهان تبریک گفته و به منتظران ظهور حضرت(ع) نیز امید واری داده که انشاءاله به زودی شاهد ظهور آن حضرت خواهند بود.

 درعین حال در این سال و در کمتر از سه ماه دیگرما شاهد انتخاباتی حساس و سرنوشت ساز برای انتخاب سیزدهمین رئیس‌جمهور خواهیم بود. موضوعی که همه ی توجهات و افکار و اندیشه ها را متوجه خود کرده است با این امید که بعد از گذشت هشت سال از تحمل دولتی منفعل و وا داده، دولتی انقلابی و با کفایت جایگزین آن گردد.

در این رابطه مسائلی وجود دارد که باید به آنها پرداخته شود:

1-جهان استکباری و در رأس آنها دولت آمریکا علی رغم شکست های پی در پی که در طول 43 سال از زمان سقوط نظام سلطنتی و در مصاف با انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی متحمل شده است همچنان دست از توطئه های خود برنداشته و تا توان داشته و دارد حتی در شرایط فرو پاشی و بحران های فزاینده داخلی به شیطنت های خود ادامه داده و نظام جمهوری اسلامی را به حال خود رها نخواهد کرد.

2-اینک که لیبرال های غرب زده هم مجلس شورای اسلامی را از دست داده و هم قوه قضائیه به پاکسازی خود پرداخته و دست مفسدان را قطع نموده است به یقین تلاش خواهند کرد تا قوه مجریه بدست نیروهای انقلابی نیفتد که در غیر این صورت این جناح غرب زده همچون سال 1360 هجری شمسی و بعد از عزل بنی صدر قافیه را به طور کامل باخته و این سرمایه اجتماعی غرب یحتمل برای همیشه از صحنه سیاست ایران خارج خواهند شد. بنابراین تلاش خواهند کرد تا از وقوع چنین اتفاقی جلو گیری نماید.

3-آمریکا به خوبی میداند و به شدت نگران است که یک نظام بین الملل آسیایی مرکب از روسیه فدراتیو، جمهوری خلق چین و جمهوری اسلامی ایران در حال شکل گیریست چرا که با انتخاب یک دولت انقلابی وضد غربی در ایران مثلث قدرتمند نظام آسیائی تکمیل گردیده و به یقین جایگزین نظام بین الملل سلطه گر غربی خواهد گردید و جامعه جهانی از شر زورگویی ها و چپاول گری های دولت های مستکبر غربی به ویژه آمریکا رهایی خواهند یافت. چرا که این نظام جدید آسیائی نه تنها بدنبال سلطه گری نمی باشد بلکه تلاش خواهد کرد که به نجات ملت ها از سلطه غرب به پردازد.

4- آمریکا و غرب در این شرایط خاص و برای جلوگیری از چنین اتفاقی تلاش خواهد کرد تا با ارائه وعده های تو خالی و یا به عبارتی ارائه امتیازهای هرچند ناچیز جان تازه ای به جنازه بی روح برجام بدمند تا بدین وسیله لیبرال ها و غرب زده های داخلی را امیدوار نموده و آنها را به فعالیت و تلاش فعالانه در انتخابات ریاست جمهوری ترغیب نمائید به این امید که گوی سبقت را از انقلابیون بربایند!

5- شرایط موجود و نتیجه حاصل از انتخابات ریاست جمهوری شرایط بازی حاصل جمع جبری صفر و یا همه یا هیچ[1] است. بنابراین پیش بینی می گردد که دشمنان خارجی کشور و لیبرال ها و اصلاح طلبان غرب زده درائتلافی همه جانبه و هماهنگی با یکدیگر همه ی توش و توان خود را به کار خواهند گرفت تا با ترفندهای کهنه ای همچون جنگ هراسی و رقیب هراسی و ایجاد تفرقه درمیان جبهه ی انقلابی و حتی ایجاد فتنه ای همچون فتنه ی سال88 زمین بازی را به نفع خود تغییر داده و میز بازی را بهم بزنند.

6- متاسفانه غرور بی جا واطمینان خاطر از اینکه شکست غرب زده ها و پیروزی جبهه خودی حتمی میباشد از هم اکنون اتوبوسی از کاندیدا های اصول گرا وارد صحنه شده و پامیشوند تا به رقابت با یکدیگر بپردازند. و این امری خطرناک برای جبهه ی خودی انقلاب می باشد و اصلاح طلبان به این تفرقه امید ودل بسته اند تا شاید از وجود کاندیداهای متعدد در میان جبهه رقیب همان بلایی که در سال92 بر سر جبهه ی انقلاب آمد و آقای حسن روحانی با برتری ناچیزی گوی سبقت را ربود و مملکت را به این روز سیاه نشاند باز هم تکرار شود.

7- در این انتخابات دو گفتمان غالب مطرح خواهد شد که یکی گفتمان مذاکره و عدم مذاکره که یقیناً اصلاح طلبان و لیبرال های غرب زده همچنان برطبل مذاکره با آمریکا خواهند کوبید چرا که علی رغم شکست در مذاکرات گذشته با آمریکا نه تنها درس عبرت نگرفته اند بلکه گفتمان جدیدی هم برای جایگزینی مذاکره درچنته خود ندارند و از طرف دیگر ساده لوحانه میان سیاست های حاکم بر دو حزب جمهوری خواه و دمکرات آمریکا تفاوت قائل شده و همچنان علی رغم اعلان شرایط دولت بایدن که هیچ تفاوتی با دولت ترامپ ندارد بر این دولت دخیل بسته و قطع امید نکرده اند.

8- به ملت شریف ایران و به ویژه به جوانان انقلابی توصیه می گردد که در این شرایط حساس مراقب باشند، باری دیگر از همان سوراخی که در سال های 92 و 96 گزیده شده اند بار دیگر گزیده نشوند، در این راستا مراتب زیر را در نظر بگیرند:

الف) تجربه ناموفق گفتمان اعتماد به غرب را آویزه گوش خود داشته باشند و باردیگر فریب غرب زده های داخلی را نخورند.

ب) مدل های حکمرانی بر مبانی تفکر انقلابی (نه بوروکراتیک) را تعریف و تقویت کنند. چرا که تنها با برخورد انقلابی مشکلات تراکم و انبوه شده کشور قابل حل است.

ج) گفتمان انقلابی حکمرانی را برای اداره کشور ترویج و تثبیت کنند.

د) مراقب نمایند که از ورود به بازی های طراحی شده توسط اتاق عملیات روانی دشمنان و لیبرال های غرب زده احتراز کنند.

ه) به رهنمود های مقام معظم رهبری که در سخنرانی آغاز سال جدید به صورتی شفاف ارائه دادند توجه ویژه داشته باشند.

9- برای نگارنده تردیدی وجود ندارد که به یاری خدواند متعال که همواره یار و پشتیبان این انقلاب بوده است در این مرحله حساس هم پیروزی نهایی با انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی خواهد بود، درعین حال هزینه سنگینی یحتمل بر دوش ملت ایران خواهد گذاشت با این حال بصیرت و هوشیاری ملت ما با عبرت گرفتن از گذشته میتواند این هزینه را به حداقل رسانده و ضایعات مالی و انسانی را کاهش داده و از وقوع طوفانی سهمگین جلوگیری نماید و آنهم در وحدت کلمه و تفاهم نخبگان بر روی یک کاندیدای واحد برای ریاست جمهوری تحقق خواهد یافت.         انشاءاله[1] Zero – sum. Game