ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

prof-mohammadi.ir

انتخابات سرنوشت ساز

بسمه تعالی

انتخابات سرنوشت ساز 

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری در این ماه در حال شکل گرفتن است. کاندیداهای هردو جناح با ثبت نام در وزارت کشور آمادگی خود را برای عرضه شدن به ملت اعلام کردند و نهایتا شورای نگهبان صلاحیت هفت نفر از کاندیدها را احراز کرده، و در مجموع صلاحیت افرادی از هر دو جناح مورد تایید قرار گرفته است.

 در جناح اصول گرا و یا به تعبیر جدید،«جناح انقلابیون»، همه توجهات به سوی آیت الله رئیسی معطوف می باشد وپیش بینی می گردد که رقابت چندانی با ایشان در این جناح صورت نگرفته و نهایتا همچون انتخابات دوره ی دوازدهم، تنها کاندیدای با قیمانده در صحنه، آیت الله رئیسی باشد. آیت الله رئیسی نیز چه در دوره ای که تولیت آستان قدس را داشته و چه در این دو سال که ریاست قوه قضائیه را بر عهده داشته است، نشان داده که مدیری لایق، ولایت مدار و ضدفساد بوده و از هرنوع حاشیه سازی منفی نیز مبرا می باشد، واقبال عمومی بر اساس نظرسنجی ها به سمت وی سوق داده شده است، در حالیکه کاندیداهای جناح اصلاح طلب و اعتدالیون (همتی و مهرعلیزاده) نمی توانند خود را از کارنامه ی ناموفق دولت حسن روحانی جدا سازند و در نتیجه امکان دفاع و یا گریز از این کارنامه شکست خورده را ندارند و احتمال باخت آنها قابل پیش بینی می باشد.

در اینجا مسئله مهمی که وجود دارد؛ اولا مشارکت عمومی مردم در انتخابات است که به عنوان یک وظیفه شرعی و انقلابی می تواند میزان مشارکت را به حداکثر رسانده تا مانند همیشه به دنیا ثابت کند که این ملت همواره در صحنه سیاست، حضور داشته در آینده هم حضور خواهد داشت و پشتیبان نظام جمهوری اسلامی هستند ثانیا با رأی بالا به آیت الله رئیسی ایشان را در اجرای خواسته های مردمی و حل معضلات پیچیده اقتصادی و اجتماعی کمک نمایند و بلا تردید با توجه به اقبال مردمی، خداوند هم یار و مددکار این دولت انقلابی خواهد بود و یقینا تحولی اساسی در حکمرانی و هدایت مردم و در جهت خواست عمومی ملت ایجاد خواهد گردید. در این جهت «حضور آحاد ملت» در انتخابات و انتخاب «فرد اصلح» یک وظیفه شرعی و ملی می باشد.

والسلام