ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

prof-mohammadi.ir

هر دم از این باغ بری می‌رسد، تازه‌تر از تازه‌تری می‌رسد مطلب ویژه

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نوشته شده توسط  | منتشرشده در: تمامی مجموعه ها

دکتر منوچهر محمدی: چند روزی است که دانشگاه های آمریکا و سایر کشورهای غربی علیه رژیم جعلی اسرائیل به پا خواستند و در شعارهای خود؛ آزادی فلسطین و توقف نسل کشی مردم مظلوم و بی گناه غزه را مطرح کرده اند.

نباید فراموش کرد که یک زمانی دانشگاه ها و مراکز علمی در غرب، محل نفوذ و اقتدار صهیونیست ها بوده است بطوریکه کمتر دانشگاهی را در غرب می شناسیم که از نظر مالی وابسته به سازمان ها و نهادهای صهیونیستی نباشند و بدون این کمک ها نمی توانستند قوام و دوام داشته باشند ولی اثرات جنایات وحشیانه در ملاعام که از طریق رسانه های مستقل و فضای مجازی به سراسر جهان منتقل می گردید آنچنان تاثیری در میان افکار عمومی و قشر فرهیخته اعم از دانشجویان و اساتید در دانشگاه ها موجب گردید که وجدان عمومی آنها بیدارتر شود و جنبش جدید را در کمک به مردم مظلوم فلسطین و مقابله با رژیم غاصب اسرائیل ایجاد نماید.

بلاتردید این حرکت میمون است و نوید خیزش ملت ها علیه دولت های سلطه گر خودشان را می دارد. به یاد می آوریم که قیام ملت ایران علیه رژیم شاه از دانشگاه ها شروع گردید و بع تدریج به بقیه اقشار جامعه سرایت کرد و پیش بینی می شود این جنبش در دانشگاه های غربی هم آغازی باشد برای یک قیام همگانی و به تدریج سایر اقشار جامعه نیز، مخصوصاً طبقات محروم به آنها بپیوندند.

اگرچه نیروهای امنیتی آمریکا و اروپا بر خلاف ادعاهای توخالی خود بر رعایت حقوق بشر و دموکراسی برخوردِ بسیار خشن و بی رحمانه ای در قبال تظاهراتِ مسالمت آمیز اساتید . دانشجویان و آن هم در داخل دانشگاه ها به کار برده اند و بیش از 500 نفر از آنها را دستگیر و زندانی نموده اند و چهره واقعی این رژیم و آمریکا، انگلیس، فرانسه و آلمان را به نمایش گذاشته اند، اما با شدید تر کردن خشنونت، امکان سرکوب این حرکت نخواهد بود و روزی فرا می رسد که با یک قیام عمومی و همگانی با گسترش این جنبش مواجه خواهند شد و دولت های غربی یکی پس از دیگری ساقط خواهند شد و نهایتاً نظام سرمایه داری و استکباری فرو می پاشد و دولت هایی که نماینده واقعی همه مردم باشند جایگزین خواهند شد. این اتفاق دیری نخواهد پایید که تحقق می باید.

آیه 105 سوره انبیاء: «أَنَّ الْأَرْضَ يَرِثُهَا عِبَادِيَ الصَّالِحُونَ: بندگان نیکوکار من ملک زمین را وارث و متصرف خواهند شد.» انشالله.....

بازدید 86 بار

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.