ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

prof-mohammadi.ir

بیداری اسلامی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نوشته شده توسط  | منتشرشده در: مجموعه ۱

.jpg  

بیداری اسلامی، مدیون مبارزات و قیام امام (ره) است / امام به مردم آموخت بالاتر از قدرت هسته ای، قدرت خداوند قرار دارد. منوچهر محمدی: نقش امام خمینی (ره) در تقویت بیداری اسلامی را اثر بخش عنوان کرد و گفت: ...

 

    

بسمه تعالی

  

بیداری اسلامی، مدیون مبارزات و قیام امام(ره) است / امام به مردم آموخت بالاتر از قدرت هسته ای، قدرت خداوند قرار دارد

 منوچهر محمدی:

  نقش امام خمینی(ره) در تقویت بیداری اسلامی را اثر بخش عنوان کرد و گفت: امام(ره) نه تنها بیدارگر مسلمانان بلکه بیدارگر همه مستضعفان جهان بود و چون ایشان با نام اسلام قیام کرد این اثر در وهله اول روی مسلمانان و سپس روی سایر ملت ها تأثیرگذاشت.

  دکتر منوچهر محمدی در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری دفاع مقدس اظهار داشت: طبیعی است اگر امام خمینی(ره) با نام اسلام قیام نمی کرد، ما چیزی به نام بیداری اسلامی نداشتیم و آنچه مشخص است این که امام (ره) تنها برای سرنگونی شاه و رژیم سلطنتی قیام نکرد بلکه هدف اصلی این قیام، تشویق همه ملت ها برای سرنگونی نظام های  سلطه گر و استکباری بود که امروز به خوبی اثرات این قیام را روی مسلمانان جهان می بینیم .

  وی با بیان این که امام(ره) مفهوم قدرت را تغییر داد، اظهار داشت: در گذشته قدرت از لوله توپ و تانک تعریف می شد ولی امام(ره) به خوبی توانست مفهوم قدرت خداوند را مطرح کند و به همگان بفهماند که قدرت الهی همیشه بر  سلاح های مخرب و وحشتناک جهان استکباری چیره خواهد شد.امام خدا را به عنوان عنصر قدرت درجامعه مطرح کرد و مردم ونظام به خوبی پی بردند که بالاتر از قدرت های هسته ای، نیرویی به نام خدا وجود دارد.

  وی اظهار داشت: این که برخی ملت ها با دست خالی مقابل دستگاه های کاملا مجهز و دندان مسلح قیام کردند، این مسأله برای همه مسلمانان و ملل جهان الگو شد و توانست اثرات خود را برجای بگذارد.

  محمدی، بیداری اسلامی را مدیون مبارزات و قیام امام خمینی(ره) دانست و گفت: قیام 15 خرداد سرآغاز نهضت اسلامی امام(ره) بود و با آنکه نیم قرن از این واقعه می گذرد، امام در آن زمان فرمود آمریکا و شوروی به عنوان قدرت های استکباری چشمشان بر  منافع مادی قدرتهاست ولی ملتها می توانند با دست خالی علیه آنها مبارزه و قیام کنند.

  وی به بحران سوریه ونقش تأثیرگذار مقاومت مردم این کشور اشاره کرد و گفت: رژیم بشار اسد با وجود مشکلات فکری و ایدئولوژیک به دلیل داشتن مردمی مقاوم، ضدانقلابی و ضد اسرائیلی توانست به عنوان یک الگو به همگان معرفی شود و با دست خالی مقابل مستکبران و سلطه گران منطقه ای و جهانی ایستادگی کند و این مقاومت مردم سوریه است که مستکبران و سلطه گران را ناکام گذاشت.

   این کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به این که بیداری اسلامی، جبهه مقاومت را تقویت و گسترده تر می کند، تصریح کرد: بیداری اسلامی می تواند باتوجه به موقعیتی که رژیم صهونیستی دارد و از طرفی ملتهای اسلامی بیدار شده اند، زودتر سبب نابودی این توطئه گران شود.

     

بازدید 9096 بار

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.