ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

prof-mohammadi.ir

روی سخنم با شماست

بسمه تعالی

85811045 97527538efaad

دکتر منوچهر محمدی

1396/03/07


 

روی سخن با شماست

 

روی سخنم با 16 میلیونی است که در انتخابات 96 به دولت مستقر نه گفتند و چهار میلیونی که نتوانستند و یا نگذاشتند رای بدهند.و از شرکت در این حماسه بزرگ محروم گردیدند!

 

آری روی سخنم با شماست شما که با همه تلاشتان ظاهرا شکست خوردید و انتخابات را به دولت مستقر واگذار کردید. دولتی که در این انتخابات به انواع و اقسام ترفندها و تخلفات نهان و آشکار متوسل شد دولتی که با ایجاد یک دوقطبی کاذب و غلط (انتخاب بین جنگ و صلح) به حیله رقیب هراسی متوسل گردید دولتی که برای رسیدن به هدف که همانا کسب قدرت بوده به هر وسیله ای متشبث گردید و حتی به چهره نظام جمهوری اسلامی چنگ زد و 38 سال کارنامه پر خیر و برکت آنرا به زیر سوال برد و آنرا تخریب کرد. دولتی که به انواع روش های تبلیغاتی غربگرایانه متوسل گردید تا پیروز میدان مبارزات انتخاباتی گردد.!!

 

با این همه شما امت حزب الله پیروز واقعی این مصاف نابرابر گردیدید چرا که شما با حضور یکپارچه خود در صحنه و حضور حماسی عظیمی که در تجمعات بی نظیر و کم سابقه خود در سراسر کشور صحنه های بیاد ماندنی خلق کردید که یادآور تجمعات دوران اولیه انقلاب می بود. شما که با حفظ اخلاق اسلامی و تقوای الهی به دشمنان انقلاب و مستکبرین ثابت کردید که همچنان پای ارزش های انقلاب اسلامی ایستاده و آمادگی دارید که در صورت به خطر افتادن انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی با تمام توان و جان و مال خود به صحنه آمده و دشمنان را هم چون گذشته ناکام و مایوس نموده و شکست دهید.

 

آری شما دولت را به حکومت گرایان[1] واگذار کردید آنها که از انقلاب جز کسب قدرت و بهره برداری شخصی و گروهی از آن و کسب غنایم از سفره انقلاب چیزدیگری نمیفهمند آنها که آنچنان آلوده و غوطه ور در زندگی اشرافیت و حقوقهای نجومی و سوء استفاده های مالی کلان هستند که به تنها چیزی که فکر نمی کنند خدمت به محرومین و مستضعفین جامعه است. برای ایشان امریکای مستکبر کدخدا است که می تواند «با یک بمب سیستم دفاعی مارا نابود کنند» و باید دم او را دید . برای ایشان انقلاب اسلامی نه زمینه ساز حکومت جهانی امام زمان (عج) استبلکه رسیدن به حکومت بوده و دیگر نباید به عقب یعنی انقلاب برگشت[2]

 

اینک دولت مستقر که سرمست پیروزی می باشد بر سر یک دوراهی قرار دارد، یکی آنکه برادامه برنامه شکست خورده گذشته و بر انفعال و وادادگی خود در مقابل غرب مستکبر و آمریکای جنایتکار اصرار ورزیده و همان سیاست های چهار سال گذشته را دنبال کند و به قول خودشان برجامهای ناتمام را که در قالب توافقات ضد منافع ملی همچون FATF در زمینه امور مالی ، IPC در حوزه نفتی یونسکو 2030 در حوزه آموزشی و فرهنگی و قبل از هر چیز در حوزه هسته ای که هیچ دستاوردی ببار نیاورد دنبال کند و امروز مدعی است که می تواند با همان روش و یا این خیال باطل تحریم های دیگر در حوزه های موشکی، تروریسم و حقوق بشر را هم بر طرف نماید. این سیاست نه تنها هیچ دستاوردی برای ملت نخواهد داشت بلکه در نهایت باید ارزش های اسلامی و ملی را هم در سبد معامله قرار دهد آنچه را که نهایتا امریکایی ها بدنبال آن هستند و بارها اعلام کرده اند.زیرا که آنها به هیچ سازشی رضایت نمی دهند مگر در قالب تغییر رفتار جمهوری اسلامی و پشت کردن به مبانی و ارزش های انقلاب اسلامی باشد که یقینا همچون گذشته با سد مستحکم و استوار انقلاب و انقلابیون و در راس همه آنها ولایت مواجه می گردند و پایان این نبرد چیزی جز رسوایی برای مستکبران و شکست برای حکومت گرایان ببار نخواهد آورد. و دیگ جوشان انقلاب همانطور که در گذشته نه چندان دور دولتمردان دیگری همچون بازرگان و بنی صدر خاتمی و میرحسین موسوی و... را از سر راه خود برداشت سرنوشتی مشابه و شاید بدتر در انتظار حکومت گرایان جدید خواهد بود.

 

در آنصورت می توان باور داشت که پیروزی آنها در این انتخابات مقدمه شکست و رسوایی بدتری گردد که در آنصورت می بایست آرزو کنند ای کاش در همین مرحله از انتخابات با عدم پیروزی صحنه سیاست را سالمتر و بی دردسرتر ترک می کردند.!! راه دوم اینکه آن ها بخود بیایند و حالا که قدرت را مجددا کسب کرده اند مسیر غلط گذشته خود را اصلاح نموده و به دامان انقلاب و امت حزب الله بازگردند و از اقدامات بی نتیجه و بی حاصل خود در چهار سال گذشته دست برداشته و با تکیه بر منابع خدادادی و انسانی درون کشور بفکر خدمت به اقشار محروم و مستضعف باشند.

 

وقوع این احتمال متاسفانه ضعیف و بعید می باشد زیرا که شواهد موجود بیانگر این است که ایشان خود را سرمست پیروزی دانسته و همچنان به رجز خوانی مشغول هستند.!!

 

و اما شما عزیزان که بر اساس یک تکلیف الهی و انقلابی به صحنه آمدید و رای خود را به صندوق ریختید نه تنها نباید از این نامرادیها و نامردیها مایوس و سرخورده شوید که یقین دارم نمی شوید بلکه سرانجام آنچه را که اتفاق افتاد چیزی جز خیر نمی بینید. (وَعَسى‏ أَنْ تَكْرَهُوا شَیْئاً وَ هُوَ خَیْرٌ لَكُمْ وَ عَسى‏ أَنْ تُحِبُّوا شَیْئاً وَ هُوَ شَرٌّ لَكُمْ وَ اللَّهُ یَعْلَمُ وَ أَنْتُمْ لا تَعْلَمُونَ)[3]بلکه باید صفهای خود را فشرده تر نموده و همچنان باحفظ انسجام دست در دست یکدیگر و منسجم باشید و آماده خلق حماسه هایی همچون 23 تیر 78 و 9 دی 88 که در پیش است باشید و بدانید که «خرمشهرها در پیش است؛ نه در میدان جنگ نظامی، در میدانی که از جنگ نظامی سخت‌تر است.»[4]که باید به دست توانمند شما امت حزب الله فتح گردند و ما و شما را به قله فتح و پیروزی نهایی که همانا غلبه نهایی بر مستکبرین عالم و آمادگی برای ظهور منجی عالم بشریت است نزدیک نماید.

انشاء الله


 

مراجعه شود به مقاله « ما انقلاب کرده ایم که حکومت کنیم»

http://www.jahannews.com/detailed/434699

انقلاب کردیم که به جمهوری اسلامی برسیم دیگر به عقب نباید برگردیم. حسن روحانی نشریه راهبرد مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام سال 85[2]

بقره آیه 216: «چه بسا چیزى را خوش نداشته باشید، حال آن که خیر شما در آن است; و یا چیزى را دوست داشته باشید، حال آن که شرّ شما در آن است. و خدا مىداند، و شما نمىدانید.»

از بیانات مقام معظم رهبری در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه امام‌حسین دوشنبه سوم خرداد 95