ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

prof-mohammadi.ir

یادداشت هفته

بسمه تعالی

10588976 294

ضربه کاری انصارالله بر پالایشگاه نفت آرامکو در عربستان سعودی که منجر به کاهش صادرات نفت به میزان 60 درصد گردید نه تنها ضربه ای هولناک بر پیکره عربستان سعودی بود و باد غبغب بن سلمان را خالی کرد بلکه ضربه ای هولناک تر بر قدرت نظامی امریکا و بازار فروش تسلیحاتی این کشور وارد نمود و به عبارت دیگر آتشی بود که بر خرمن قدرت نظامی امریکا وارد گردید.

 

هیئت حاکمه امریکا که زمانی به کوچکترین بهانه ی و حتی بهانه های پوچ وجود سلاح های کشتار جمعی در عراق به این کشور حمله می کرد. امروز که گاو شیرده امریکا یعنی تولیدات 10 میلیونی نفت عربستان سعودی به خطر افتاده و چنین ضربه ی سختی را به خود می بیند دولت مردان رادیکال امریکائی جرات نمی کنند حتی فکر تهدید کشوری مانند جمهوری اسلامی را به خود راه دهند.

وزیر خارجه پر مدعای امریکا مایک پمپئو که برای آوردن جمهوری اسلامی به میز مذاکرات چندی قبل 12 شرط را تعیین می کرد بعد از ضربه اخیر در زدن پالایشگاه آرامکو به صورتی مضحک از ایجاد و ائتلافی نه برای جنگ بلکه برای صلح دم می زند!! واین اثبات می کند که امریکا دیگر در جهان و حتی میان یاران و دست نشانده هایش هم آبرو و اعتباری ندارد.

دولتی که همواره با طرح این که گزینه نظامی روی میز است فکر میکرد میتواند جمهوری اسلامی را بترساند امروز دیگر نمی تواند ادعای بهره برداری و به رخ کشیدن قدرت نظامی خود بکند و فیس و افاده ی دولت مردان حاکم به سخره گرفته شد و بادهای این خرس پنبه ای با یک سوزن کوچک یمنی های پا برهنه و در عین حال شجاع خالی گردید.

اگر نگاهی به تحلیل های تحلیلگران جهان بیندازیم ملاحظه میکنیم که، امریکا دیگر نه تنها یک لولوخرخره برای کشورهای جهان نیست بلکه عروسکی بی خاصیت و مورد مضحکه می باشد. درود خدا بر مجاهدین یمنی که با این ضربه هولناک و دردناک بر پیکره ی استکبار ترس از این غول بی خاصیت را از دل همه جهانیان ربودند.

والسلام